ТДФ МАРСЕЈ
 • ТДФ МАРСЕЈ
 • ТДФ МАРСЕЈ

ТДФ МАРСЕЈ

134.900 ден.
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 11457
Достапност: Pre-Order
Количина:
 • Димензии: 
 •    Тросед: L 213 х W 94 х H 102 cm
 •    Двосед: L 157 х W 94 х H 102 cm
 •    Фотеља: L 157 х W 94 х H 102 cm
 • Височина на седиште: 50 cm
 • Длабочина на седиште: 50 cm
 • Боја:  Црна
 • Опис: ТДФ гарнитура изработена од природна говедска кожа, со 5 електрични релакс механизми со дополнителни 5 USB излези и користење како полнач
 •  

​​Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Mondivi ТДФ МАРСЕЈ Димензии:     Тросед: L 213 х W 94 х H 102 cm    Двосед: L 157 х W 94 х H 102 cm    Фотеља: L 157 х W 94 х H 102 cm Височина на седиште: 50 cm Длабочина на седиште: 50 cm Боја:  Црна Опис: ТДФ гарнитура изработена од природна говедска кожа, со 5 електрични релакс механизми со дополнителни 5 USB излези и користење како полнач   ​​Согласно потребите, брзината на испорака, дос.. Category: Product #: 11457 Regular price: 134.900 ден. 134.900 Available from: Мебел - Ви