ТДФ КЕНДИ
 • ТДФ КЕНДИ
 • ТДФ КЕНДИ
 • ТДФ КЕНДИ
 • ТДФ КЕНДИ
 • ТДФ КЕНДИ
 • ТДФ КЕНДИ
 • ТДФ КЕНДИ
 • ТДФ КЕНДИ

ТДФ КЕНДИ

46.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12352
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • 3-Тросед: 239 х 100 х H 91 cm
 • 2-Двосед: 185 х 96 х H 91 cm
 • 1-Фотеља: L 105 х W 96 х H 91 cm
 • Висина на седиште на тросед и двосед: 44 cm
 • Висина на седиште на фотеља: 44 cm
 • Длабочина на седиште на тросед, двоседи фотеља: 56 cm
 • Димензии за спиење: 140 х 195 cm
 •  

Број на бои: Еднобојна

Механизам на тросед: Спуштање наслон

Седиште: Сунѓер HR-35, деб. 10 cm

Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно

Наслон: Сунѓер Д-25, деб. 10 cm

Подлога под наслон: Еластична гуртна за наслон

Ногари: Дрвени, конусни

 • *Цената се однесува за изработка во ограничен избор дезени.
 •  

 • ТДФ КЕНДИ 50.900 денари 47.900 денари (Попуст до 31.05.2021г.)
 •  
 • Тросед КЕНДИ 28.900 денари
 • Двосед КЕНДИ 18.900 денари
 • Фотеља КЕНДИ 10.300 денари

 

ВИДЕО ТДФ КЕНДИ

 •  

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви ТДФ КЕНДИ 3-Тросед: L 239 х W 100 х H 91 cm 2-Двосед: L 185 х W 96 х H 91 cm 1-Фотеља: L 105 х W 96 х H 91 cm Висина на седиште на тросед и двосед: 44 cm Висина на седиште на фотеља: 44 cm Длабочина на седиште на тросед, двоседи фотеља: 56 cm Димензии за спиење: 140 х 195 cm   ​Број на бои: Еднобојна Механизам на тросед: Спуштање наслон Седиште: Сунѓер HR-35, деб. 10 cm Подл.. Category: Product #: 12352 Regular price: 46.900 ден. 46.900 Available from: Мебел - Ви