ТДФ ЛУГАНО
 • ТДФ ЛУГАНО
 • ТДФ ЛУГАНО
 • ТДФ ЛУГАНО

ТДФ ЛУГАНО

109.900 ден.
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 11461
Достапност: Out of Stock
Количина:
 •    3-Тросед: L 214 x W 94 x H 100 cm
 •    2-Двосед: L 178 x W 94 x H 100 cm
 •    1-Фотеља: L 112 x W 94 x H 100 cm
 •  
 • Бои: Сива
 • Изработка: ТДФ гарнитура изработена во штоф со електрични релакс механизми на троседот, двоседот и фотељата.

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Mondivi ТДФ ЛУГАНО    3-Тросед: L 214 x W 94 x H 100 cm    2-Двосед: L 178 x W 94 x H 100 cm    1-Фотеља: L 112 x W 94 x H 100 cm   Бои: Сива Изработка: ТДФ гарнитура изработена во штоф со електрични релакс механизми на троседот, двоседот и фотељата. ​ Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и ост.. Category: Product #: 11461 Regular price: 109.900 ден. 109.900 Available from: Мебел - Ви