ТДФ МЕРАНО

ТДФ МЕРАНО

79.900 ден.
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 9833
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • 3-Тросед: 192 х 85 х 97 cm
 • 2-Двосед: 146 х 85 х 97 cm
 • 1-Фотеља: 88 х W 85 х 97 cm
 • Височина на седиште:  46 cm
 • Длабочина на седиште: 50 cm
  Боја: Сива
 • Опис: Сет гарнитура(тросед+двосед+фотеља) со модерен и едноставен дизајн изработена од висококвалитетен штоф со 3 механички релакс механизам.
 •  
  •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Mondivi ТДФ МЕРАНО 3-Тросед: L 192 х W 85 х H 97 cm 2-Двосед: L 146 х W 85 х H 97 cm 1-Фотеља: L 88 х W 85 х H 97 cm Височина на седиште:  46 cm Длабочина на седиште: 50 cm Боја: Сива Опис: Сет гарнитура(тросед+двосед+фотеља) со модерен и едноставен дизајн изработена од висококвалитетен штоф со 3 механички релакс механизам.     Согласно потребите, брзината на испорака, достапн.. Category: Product #: 9833 Regular price: 79.900 ден. 79.900 Available from: Мебел - Ви