ТДФ ПОСИТАНО штоф
 • ТДФ ПОСИТАНО штоф
 • ТДФ ПОСИТАНО штоф
 • ТДФ ПОСИТАНО штоф
 • ТДФ ПОСИТАНО штоф
 • ТДФ ПОСИТАНО штоф
 • ТДФ ПОСИТАНО штоф

ТДФ ПОСИТАНО штоф

58.900 ден.
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 9901
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • 3-Тросед: 232 х 90 х 97 cm
 • 2-Двосед: 177 х W 90 х H 97 cm
 • 1-Фотеља: 118 х W 90 х H 97 cm
 • Висина на седиште: 49 cm
 • Длабочина на седиште: 61 cm
 • Димензија за спиење: 135 х 237 cm

 • Бои/Дезени: Избор на боја од еко-кожа или штоф

Број на бои: Еднобојна

Механизам: Без механизам / Латофлекс со душек 135 х 180 cm

Седиште: Сунѓер HR-35, деб. 14 cm

Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно

Наслон: Полнење со силиконски снегулки

Подлога под наслон: Еластична гуртна за наслон

Ногари: Пластични

 • *Цената се однесува за изработка во ограничен избор дезени.

 

ТДФ ПОСИТАНО 62.900 денари  56.610 денари  (Попуст до 30.04.2021г.)

Тросед ПОСИТАНО 33.900 денари

 • Двосед ПОСИТАНО 22.900 денари

 • Фотеља ПОСИТАНО 12.600 денари

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Mondivi ТДФ ПОСИТАНО штоф 3-Тросед: L 232 х W 90 х H 97 cm 2-Двосед: L 177 х W 90 х H 97 cm 1-Фотеља: L 118 х W 90 х H 97 cm Висина на седиште: 49 cm Длабочина на седиште: 61 cm Димензија за спиење: 135 х 237 cm ​ Бои/Дезени: Избор на боја од еко-кожа или штоф ​Број на бои: Еднобојна Механизам: Без механизам / Латофлекс со душек 135 х 180 cm Седиште: Сунѓер HR-35, деб. 14 cm Подлога по.. Category: Product #: 9901 Regular price: 58.900 ден. 58.900 Available from: Мебел - Ви