ТДФ ТРЕНТО Штоф
 • ТДФ ТРЕНТО Штоф
 • ТДФ ТРЕНТО Штоф
 • ТДФ ТРЕНТО Штоф
 • ТДФ ТРЕНТО Штоф
 • ТДФ ТРЕНТО Штоф
 • ТДФ ТРЕНТО Штоф

ТДФ ТРЕНТО Штоф

51.900 ден.57.900 ден.
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 10047
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • 3-Тросед: 226 х 96 х 92 cm
 • 2-Двосед: 165 х 96 х 92 cm
 • 1-Фотеља: 111 х W 96 х 92 cm
 • Висина на седиште: 46 cm
 • Длабочина на седиште: 54 cm

 

Број на бои: Еднобојна

Механизам: Без механизам

Седиште: Сунѓер HR-30, деб. 14 cm

Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно

Наслон: Перници полнети со силиконски снегулки

Подлога под наслон: Еластична гуртна за наслон

Ногари: Дрвени

 • Изработка: Квалитетна гарнитура со избор боја.
   

Тросед ТРЕНТО 34.900 денари

Двосед ТРЕНТО 23.600 денари

Фотеља ТРЕНТО 12.300 денари

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Mondivi ТДФ ТРЕНТО Штоф 3-Тросед: L 226 х W 96 х H 92 cm 2-Двосед: L 165 х W 96 х H 92 cm 1-Фотеља: L 111 х W 96 х H 92 cm Висина на седиште: 46 cm Длабочина на седиште: 54 cm   ​Број на бои: Еднобојна Механизам: Без механизам Седиште: Сунѓер HR-30, деб. 14 cm Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно Наслон: Перници полнети со силиконски снегулки По.. Category: Product #: 10047 Regular price: 51.900 ден. 51.900 Available from: Мебел - Ви