ТТФ ПЕРЛА ЧЕСТЕР
 • ТТФ ПЕРЛА ЧЕСТЕР
 • ТТФ ПЕРЛА ЧЕСТЕР
 • ТТФ ПЕРЛА ЧЕСТЕР

ТТФ ПЕРЛА ЧЕСТЕР

79.900 ден.
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 11103
Достапност: Out of Stock
Количина:
 •    2 x Тросед: L 256 x W 96 x H 72 cm
 •    1-Фотеља: L 77 x W 86 x H 103 cm
 • Височина на седиште на тросед: 46 cm
 • Височина на седиште на фотеља: 43 cm
  Длабочина на седиште на тросед: 59 cm

  Длабочина на седиште на фотеља: 56 cm
 •  
 • Бои: Сива / Црна
   
 • Изработка: Гарнитура со два троседа и фотеља изработена во штоф. Метални хромирани ногари.

 

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-4%
ТДФ КЕНДИ ТДФ КЕНДИ
46.900 ден.44.900 ден.
46.900 ден.44.900 ден.
-15%
ТДФ ВИОЛЕТ ТДФ ВИОЛЕТ
51.900 ден.43.900 ден.
51.900 ден.43.900 ден.
-19%
АГ АЈКА АГ АЈКА
71.900 ден.57.900 ден.
71.900 ден.57.900 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Mondivi ТТФ ПЕРЛА ЧЕСТЕР    2 x Тросед: L 256 x W 96 x H 72 cm    1-Фотеља: L 77 x W 86 x H 103 cm Височина на седиште на тросед: 46 cm Височина на седиште на фотеља: 43 cm Длабочина на седиште на тросед: 59 cm Длабочина на седиште на фотеља: 56 cm   Бои: Сива / Црна   Изработка: Гарнитура со два троседа и фотеља изработена во штоф. Метални хромирани ногари.   Согласно потребите, брзината.. Category: Product #: 11103 Regular price: 79.900 ден. 79.900 Available from: Мебел - Ви