ТТФ САНСЕТ
 • ТТФ САНСЕТ
 • ТТФ САНСЕТ
 • ТТФ САНСЕТ
 • ТТФ САНСЕТ

ТТФ САНСЕТ

69.900 ден.
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 11421
Достапност: Out of Stock
Количина:
 •    2 x Тросед: L 229 x W 93 x H 75 cm
 •    1-Фотеља: L 73 x W 83 x H 107 cm
 • Височина на седиште на тросед: 40 cm
 • Височина на седиште на фотеља: 40 cm
  Длабочина на седиште на фотеља: 53 cm

  Длабочина на седиште на тросед: 53 cm
 • Димензии за спиење (тросед): 89 x 180 cm
 • Бои:

 • Капучино (Светло Кафена)

 • ​- Сива (Темна)

 • Изработка: Гарнитура со два троседа и фотеља изработена во штоф. Механизми за продолжување на троседите. Метални ногари во златна боја. 

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-10%
ТДФ КЕНДИ ТДФ КЕНДИ
46.900 ден.42.210 ден.
46.900 ден.42.210 ден.
-10%
ТТФ РОЗА ТТФ РОЗА
79.900 ден.71.910 ден.
79.900 ден.71.910 ден.
-10%
ТТФ ТАСОС ТТФ ТАСОС
74.900 ден.67.410 ден.
74.900 ден.67.410 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Mondivi ТТФ САНСЕТ    2 x Тросед: L 229 x W 93 x H 75 cm    1-Фотеља: L 73 x W 83 x H 107 cm Височина на седиште на тросед: 40 cm Височина на седиште на фотеља: 40 cm Длабочина на седиште на фотеља: 53 cm Длабочина на седиште на тросед: 53 cm Димензии за спиење (тросед): 89 x 180 cm Бои: - Капучино (Светло Кафена) ​- Сива (Темна) Изработка: Гарнитура со два троседа и фо.. Category: Product #: 11421 Regular price: 69.900 ден. 69.900 Available from: Мебел - Ви