ТДФ ВЕРМОНТ
 • ТДФ ВЕРМОНТ
 • ТДФ ВЕРМОНТ
 • ТДФ ВЕРМОНТ
 • ТДФ ВЕРМОНТ
 • ТДФ ВЕРМОНТ
 • ТДФ ВЕРМОНТ

ТДФ ВЕРМОНТ

34.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 11110
Достапност: Out of Stock
Количина:
 •    3-Тросед: L 226 x W 86 x H 88 cm
 •    2-Двосед: L 164 x W 88 x H 88 cm
 •    1-Фотеља: L 77 x W 77 x H 99 cm
 • Височина на седиште на тросед и двосед: 47 cm
  • Височина на седиште на фотеља: 40 cm
  • Длабочина на седиште на тросед и двосед: 55 cm
 • Длабочина на седиште на фотеља55 cm
  • Димензија за спиење на тросед: 110 х 190 cm
 • Димензија за спиење на двосед110 х 130 cm
 •  
 • Бои: Кафена
 • Изработка: ТДФ гарнитура изработена во штоф со клик клак механизми на троседот и двоседот. Пластични ногари.
 • Бесплатна испорака.
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-10%
ТДФ СИМОНА ТДФ СИМОНА
40.900 ден.36.810 ден.
40.900 ден.36.810 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS