ТДФ ВИЕНА
 • ТДФ ВИЕНА

ТДФ ВИЕНА

127.900 ден.
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 11458
Достапност: Pre-Order
Количина:
 • Димензии: 
 •    Тросед: L 198 х W 94 х H 96 cm
 •    Двосед: L 145 х W 94 х H 96cm
 •    Фотеља: L 89 х W 94 х H 96 cm
 • Височина на седиште: 45 cm
 • Длабочина на седиште: 52 cm
 • Боја: Крем
 • Опис: ТДФ гарнитура изработена од природна говедска кожа, со 5 електрични релакс механизми со дополнителни 5 USB излези и користење како полнач.
 •  

​​Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Mondivi ТДФ ВИЕНА Димензии:     Тросед: L 198 х W 94 х H 96 cm    Двосед: L 145 х W 94 х H 96cm    Фотеља: L 89 х W 94 х H 96 cm Височина на седиште: 45 cm Длабочина на седиште: 52 cm Боја: Крем Опис: ТДФ гарнитура изработена од природна говедска кожа, со 5 електрични релакс механизми со дополнителни 5 USB излези и користење како полнач.   ​​Согласно потребите, брзината на испорака, достапно.. Category: Product #: 11458 Regular price: 127.900 ден. 127.900 Available from: Мебел - Ви