Тросед АЛБЕА
 • Тросед АЛБЕА
 • Тросед АЛБЕА
 • Тросед АЛБЕА
 • Тросед АЛБЕА

Тросед АЛБЕА

14.900 ден.
Димензии: Д: 190 cm  x  Ш: 82 cm  x  В: 87 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12152
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • Димензии: L 190 x W 82 х H 87 cm
 • Димензии за спиење: 108 х 190 cm
 •  
 • Боja: 
 • - Сива
 • Изработка: Тросед без раконаслони изработен во птоф. Језгро и клик-клак механизам.
 • Бесплатна испорака.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS