Тросед ДАПНЕ
 • Тросед ДАПНЕ
 • Тросед ДАПНЕ

Тросед ДАПНЕ

19.900 ден.
Димензии: Д: 224 cm  x  Ш: 86 cm  x  В: 88 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12149
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • Димензии: L 224 x W 86 х H 88 cm
 • Димензии за спиење: 110 х 190 cm
 • Височина на седиште: 49 cm
 • Длабочина на седиште: 55 cm
 • Боja:
 • - Сива
 • Изработка: Тросед изработен со штоф. Језгро и клик-клак механизам.
 • Бесплатна испорака.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS