Тросед ТАСОС

Тросед ТАСОС

33.900 ден.
Димензии: Д: 230 cm  x  Ш: 95 cm  x  В: 118 cm
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 12592
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • Димензии: L 230 x W 95 х H 118 cm
 • Височина на седиште: 45 cm
 • Длабочина на седиште: 59 cm
 • Димензии за спиење: 90 x 180

  Број на бои: Еднобојна

 • Изработка: Тросед изработен со штоф. Механизам на наслонот за грб, метална конструкција и дрвени ногари.
  Наслон: Сунѓер С-25, деб 4 cm
 • Ногари: Метални Црни
 • Седиште: Сунѓер ХР-35, деб 14 cm
 • Механизам: Ротирачки наслон
 • Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно
 • *Цената се однесува за ограничен избор на бои и дезени.
 •  

  Тросед ТАСОС 35.900 денари

   

 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-11%
ТТФ МИЛАНО ТТФ МИЛАНО
60.900 ден.54.400 ден.
60.900 ден.54.400 ден.
-11%
ТТФ ТОРИНО ТТФ ТОРИНО
60.900 ден.54.400 ден.
60.900 ден.54.400 ден.
-10%
ТТФ ТАСОС ТТФ ТАСОС
71.900 ден.64.400 ден.
71.900 ден.64.400 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Mondivi Тросед ТАСОС Димензии: L 230 x W 95 х H 118 cm Височина на седиште: 45 cm Длабочина на седиште: 59 cm Димензии за спиење: 90 x 180 Број на бои: Еднобојна Изработка: Тросед изработен со штоф. Механизам на наслонот за грб, метална конструкција и дрвени ногари. Наслон: Сунѓер С-25, деб 4 cm Ногари: Метални Црни Седиште: Сунѓер ХР-35, деб 14 cm Механизам: Ротирачки наслон Подлога под се.. Category: Product #: 12592 Regular price: 33.900 ден. 33.900 Available from: Мебел - Ви