Троседи

Троседи

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Тросед МАРТИН Тросед МАРТИН
Д: 180 x Ш: 95 x В: 95 cm
Димензии: 180 х 95 x 95 cm Височина на седиште: 43 cm Длабочина на седишт..
24.900 ден.
без ДДВ: 21.102 ден.
Двосед АМОРИНИТО Двосед АМОРИНИТО
Д: 137 x Ш: 77 x В: 77 cm
Димензии: L 137 x W 77 х H 77 cm Длабочина на седиште: 56 cm ..
16.900 ден.
без ДДВ: 14.322 ден.
Тросед ПЕРЛА МОНДИВИ Тросед ПЕРЛА МОНДИВИ
Д: 253 x Ш: 95 x В: 75 cm
Димензии: L 253 x W 95 х H 75 cm Височина на седиште: 49 cm Длабоч..
35.900 ден.
без ДДВ: 30.424 ден.
Двосед НОВА Двосед НОВА
Д: 190 x Ш: 85 x В: 90 cm
Димензии: L 190 x W 85 х H 90 cm Височина на седиште: 43 cm Длабочина н..
20.900 ден.
без ДДВ: 17.712 ден.
Двосед КОКСИ Двосед КОКСИ
Д: 177 x Ш: 87 x В: 81 cm
Димензии: L 177 x W 87 х H 81 cm Височина на седиште: 43 cm Длабоч..
19.900 ден.
без ДДВ: 16.864 ден.
Тросед ПОЛО Тросед ПОЛО
Д: 220 x Ш: 100 x В: 82 cm
Димензии: L 220 х W 100 x H 82 cm Височина на седиште: 45 cm Длабочина на..
22.900 ден.
без ДДВ: 19.407 ден.
Тросед НИТА Тросед НИТА
Д: 210 x Ш: 95 x В: 95 cm
Димензии: 180 х 70 x 85 cm Височина на седиште: 45 cm Длабочина на седишт..
12.900 ден.
без ДДВ: 10.932 ден.
-12%
Тросед ПРАДА Тросед ПРАДА
Д: 225 x Ш: 95 x В: 80 cm
Димензии: L 225 x W 95 х H 80 cm Височина на седиште: 44 cm Длабочина н..
39.900 ден.45.300 ден.
без ДДВ: 33.814 ден.
Тросед АРЕС Тросед АРЕС
Д: 245 x Ш: 100 x В: 90 cm
Димензии: L 245 x W 100 х H 90 cm Височина на седиште: 49 cm Длабочина ..
32.900 ден.
без ДДВ: 27.881 ден.
Двосед ЧАТО Двосед ЧАТО
Д: 180 x Ш: 66 x В: 76 cm
Димензии: L 180 x W 66 х H 76 cm Димензии за спуштање: 182 х 70 ..
10.900 ден.
без ДДВ: 9.237 ден.
Двосед НИТА Двосед НИТА
Д: 155 x Ш: 70 x В: 85 cm
Димензии: L 155 x W 70 х H 85 cm Димензии за спуштање: 190 х 70..
10.900 ден.
без ДДВ: 9.237 ден.
Тросед ТАСОС Тросед ТАСОС
Д: 230 x Ш: 95 x В: 118 cm
Димензии: L 230 x W 95 х H 118 cm Височина на седиште: 45 cm Длабочина на се..
34.900 ден.
без ДДВ: 29.576 ден.
Тросед НОРИК Тросед НОРИК
Д: 210 x Ш: 95 x В: 95 cm
Димензии: 210 х 95 x 95 cm Височина на седиште: 45 cm Длабочина на седишт..
27.900 ден.
без ДДВ: 23.644 ден.
Тросед МАРИС Тросед МАРИС
Д: 200 x Ш: 105 x В: 95 cm
Димензии: 200 х 105 x 95 cm Височина на седиште: 43 cm Длабочина на седиш..
20.900 ден.
без ДДВ: 17.712 ден.
-20%
Тросед АНТОН Тросед АНТОН
Д: 190 x Ш: 65 x В: 90 cm
Димензии: 190 х 65 x 90 cm Височина на седиште: 43 cm Длабочина на седишт..
19.900 ден.24.900 ден.
без ДДВ: 16.864 ден.
Тросед РОН Тросед РОН
Д: 190 x Ш: 100 x В: 90 cm
Димензии: L 190 x W 100 х H 90 cm Димензии за спиење: 190 х 125 ..
27.900 ден.
без ДДВ: 23.644 ден.
-10%
Тросед КОДИ Тросед КОДИ
Д: 200 x Ш: 95 x В: 95 cm
Димензии: L 200 x W 95 х H 95 cm Димензии за спиење: 200 х 140&..
21.510 ден.23.900 ден.
без ДДВ: 18.229 ден.
Тросед ГРЕЈС ЛУКС Тросед ГРЕЈС ЛУКС
Д: 190 x Ш: 95 x В: 90 cm
Димензии: L 190 x W 95 х H 90 cm Димензии за спиење: 190 х 125&..
29.900 ден.
без ДДВ: 25.339 ден.
Двосед НИНА Двосед НИНА
Д: 110 x Ш: 80 x В: 80 cm
Димензии: L 110 x W 85 х H 80 cm Височина на седиште: 40 cm Длабочина н..
17.600 ден.
без ДДВ: 14.915 ден.
Тросед ДАПНЕ Тросед ДАПНЕ
Д: 224 x Ш: 86 x В: 88 cm
Димензии: L 224 x W 86 х H 88 cm Димензии за спиење: 110 х 190 cm ..
20.900 ден.
без ДДВ: 17.712 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01