Клуб маса ГИГОЛО
 • Клуб маса ГИГОЛО
 • Клуб маса ГИГОЛО
 • Клуб маса ГИГОЛО

Клуб маса ГИГОЛО

9.900 ден.
Димензии: Д: 120 cm  x  Ш: 75 cm  x  В: 43 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 7937
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 120 x 75 x 43 cm
 • Боја: Бела висок сјај
 • Изработка: Медијапан
 • *Производот се испорачува немонтиран.
 • Бесплатна испорака.

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS