АГ ГРАНАДА
 • АГ ГРАНАДА
 • АГ ГРАНАДА
 • АГ ГРАНАДА
 • АГ ГРАНАДА
 • АГ ГРАНАДА
 • АГ ГРАНАДА
 • АГ ГРАНАДА
 • АГ ГРАНАДА
 • АГ ГРАНАДА

АГ ГРАНАДА

50.310 ден.55.900 ден.
Димензии: Д: 285 cm  x  Ш: 228 cm  x  В: 109 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12397
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • Димензии: 285 x 228 cm 
 • 3-тросед: L 177 x W 110 x H 87-109 cm
 • 2-двосед: L 228 x W 110 x H 87-109 cm
 • Височина на седиште: 46 cm
 • Длабочина на седиште: 59 cm
 • Опис: Модерна гарнитура која нуди голема удобност.
 • Број на бои: Еднобојна
 • Седиште: Сунѓер HR-30, деб. 16 cm
 • Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно
 • Наслон: Сунѓер NF-25, деб 10 cm обликуван
 • Подлога под наслон: Конструкција
 • Ногари: Метални, црни
 •  
 • *Цената се однесува за ограничен избор на бои и дезени.

 

АГ ГРАНАДА од залиха 55.900 денари

 • АГ ГРАНАДА (платно категорија Ф) 59.900 денари
 • Бесплатна испорака.
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.​

 •  
 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-10%
АГ КАИРО АГ КАИРО
59.900 ден.53.910 ден.
59.900 ден.53.910 ден.
-15%
АГ ТАЊА АГ ТАЊА
33.900 ден.28.900 ден.
33.900 ден.28.900 ден.
-10%
АГ КОМО АГ КОМО
34.900 ден.31.410 ден.
34.900 ден.31.410 ден.
-10%
АГ СПЕЦИА АГ СПЕЦИА
38.900 ден.35.010 ден.
38.900 ден.35.010 ден.
-10%
АГ МИКА АГ МИКА
29.900 ден.26.910 ден.
29.900 ден.26.910 ден.
-10%
АГ ЛАНА АГ ЛАНА
25.900 ден.23.310 ден.
25.900 ден.23.310 ден.
-10%
АГ АВАНТИ АГ АВАНТИ
46.900 ден.42.210 ден.
46.900 ден.42.210 ден.
-13%
АГ МОРГАН АГ МОРГАН
44.900 ден.38.900 ден.
44.900 ден.38.900 ден.
-10%
АГ МАНГО АГ МАНГО
39.900 ден.35.910 ден.
39.900 ден.35.910 ден.
-10%
АГ ХАВАНА АГ ХАВАНА
46.900 ден.42.210 ден.
46.900 ден.42.210 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS