Препорачани
Трп. маса КАЛГАРИ Трп. маса КАЛГАРИ
17.900 ден.
Д: 180 x Ш: 90 x В: 76 cm
17.900 ден.
-2%
Масажна фотелја ДОПИО Масажна фотелја ДОПИО
49.900 ден.50.900 ден.
Д: 69 x Ш: 70 x В:  cm
49.900 ден.50.900 ден.
-10%
Фотелја ТОРИНО Фотелја ТОРИНО
15.570 ден.17.300 ден.
Д: 82 x Ш: 90 x В: 95 cm
15.570 ден.17.300 ден.
Тросед МАРИС Тросед МАРИС
20.900 ден.
Д: 200 x Ш: 105 x В: 95 cm
20.900 ден.
Комода ЛИНА
29.900 ден.
Д: 300 x Ш: 50 x В: 200 cm
29.900 ден.
Трп. маса НЕПАЛ Трп. маса НЕПАЛ
13.900 ден.
Д: 160 x Ш: 90 x В: 75 cm
13.900 ден.
Бифе НЕПАЛ Бифе НЕПАЛ
19.900 ден.
Д: 175 x Ш: 45 x В: 97 cm
19.900 ден.
Комода АТЕНШАН Комода АТЕНШАН
41.900 ден.
Д: 290 x Ш: 52 x В: 209 cm
41.900 ден.
Плакар ФЛЕКС 150 Плакар ФЛЕКС 150
17.900 ден.
Д: 150 x Ш: 60 x В: 210 cm
17.900 ден.

Мебел - Ви | Прва Online Продавница за Мебел во Македонија

Поврзете се

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2022. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01