Спална соба ЈАКОБИНА
 • Спална соба ЈАКОБИНА
 • Спална соба ЈАКОБИНА
 • Спална соба ЈАКОБИНА
 • Спална соба ЈАКОБИНА
 • Спална соба ЈАКОБИНА
 • Спална соба ЈАКОБИНА
 • Спална соба ЈАКОБИНА
 • Спална соба ЈАКОБИНА

Спална соба ЈАКОБИНА

52.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12267
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 
 • - лежај: 167,5 х 235 х 120 cm
 • - димензии за душек: 160 х 200 cm
 • - плакар: 220 х 61 х 210,5 cm
 • - 2 x натказни: 58 х 41 х 120 cm
 • Боја: Даб
 • Изработка: Модерна спална изработена од високо квалитетна иверка.
 • *Душекот не е вклучен во цената.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Спална соба ЈАКОБИНА Димензии:  - лежај: 167,5 х 235 х 120 cm - димензии за душек: 160 х 200 cm - плакар: 220 х 61 х 210,5 cm - 2 x натказни: 58 х 41 х 120 cm Боја: Даб Изработка: Модерна спална изработена од високо квалитетна иверка. *Душекот не е вклучен во цената. *Монтажата не е вклучена во цената.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го.. Category: Product #: 12267 Regular price: 52.900 ден. 52.900 Available from: Мебел - Ви