Плакар ЈАВА
 • Плакар ЈАВА
 • Плакар ЈАВА

Плакар ЈАВА

23.310 ден.25.900 ден.
Димензии: Д: 220 cm  x  Ш: 60 cm  x  В: 210 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12776
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 220 х 60 х 210 cm
  Боја:
 • - Масима Дарк со Црн Медијапан
 • Изработка: Високо квалитетна иверка со дебелина 18мм, Црн медијапан едната врата, со внатрешни врати и меко затворање. Вклучени внатрешни фиоки - 6 броја.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.

  Монтажна шема
  ПЛАКАР ЈАВА
 •  

Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Плакар ЈАВА Димензии: 220 х 60 х 210 cm Боја: - Масима Дарк со Црн Медијапан Изработка: Високо квалитетна иверка со дебелина 18мм, Црн медијапан едната врата, со внатрешни врати и меко затворање. Вклучени внатрешни фиоки - 6 броја. *Монтажата не е вклучена во цената. Монтажна шема ПЛАКАР ЈАВА   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматериј.. Category: Product #: 12776 Regular price: 23.310 ден. 23.310 Available from: Мебел - Ви