Клуб маса ЈЕС
 • Клуб маса ЈЕС

Клуб маса ЈЕС

15.900 ден.19.900 ден.
Димензии: Д: 130 cm  x  Ш: 70 cm  x  В: 45 cm
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 11115
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:


 • Димензии: 130 x 70 x 45 cm
 • Боја: 
 • - Бела
 • - Крем
 • Изработка: Клуб маса изработена од МДФ висок сјај и стакло. Две фиоки и две вратички.
 • *Производот се испорачува монтиран.
  Бесплатна испорака.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: table, show room, living room,

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS