Клуб маса К-2222 иверка
  • Клуб маса К-2222 иверка

Клуб маса К-2222 иверка

7.120 ден.8.900 ден.
Димензии: Д: 130 cm  x  Ш: 70 cm  x  В: 40 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 11211
Достапност: Out of Stock
Количина:

Расположливи опции

* Боја клуб маса К-1120:
  • Димензии: 130 х 70 х 40 cm
  • Боја: 
  • - Венеција (Орев) со Бела
  • - Светла Сонома со Бела
  • *Производот се испорачува немонтиран.
  • Бесплатна испорака.
 
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS