АГ КАИРО
 • АГ КАИРО
 • АГ КАИРО
 • АГ КАИРО
 • АГ КАИРО
 • АГ КАИРО
 • АГ КАИРО
 • АГ КАИРО
 • АГ КАИРО
 • АГ КАИРО

АГ КАИРО

59.900 ден.
Димензии: Д: 280 cm  x  Ш: 240 cm  x  В: 75 cm
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 7545
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • Димензии: 280 x 240 cm 
 • 3-тросед: L 180 x W 100 x H 75 cm
 • 2-двосед: L 240 x W 100 x H 75 cm
 • Височина на седиште: 47 cm
 • Длабочина на седиште: 60 cm
 •  
 • Опис: Фиксна аголна гарнитура со механизми-потпирачи за глава.
 • Број на бои: Еднобојна или двобојна
 • Седиште: Сунѓер HR-35
 • Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно
 • Механизам за глава: Подесувачки механизам
 • Ногари: Никловани

 

Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Mondivi АГ КАИРО Димензии: 280 x 240 cm  3-тросед: L 180 x W 100 x H 75 cm 2-двосед: L 240 x W 100 x H 75 cm Височина на седиште: 47 cm Длабочина на седиште: 60 cm   Опис: Фиксна аголна гарнитура со механизми-потпирачи за глава. Број на бои: Еднобојна или двобојна Седиште: Сунѓер HR-35 Подлога под седиште: Еластична гуртна за седиште, над ел. гуртна памучно платно Механизам за глава: Подесув.. Category: Product #: 7545 Regular price: 59.900 ден. 59.900 Available from: Мебел - Ви