Стол КАИТИ
 • Стол КАИТИ
 • Стол КАИТИ
 • Стол КАИТИ

Стол КАИТИ

3.190 ден.3.790 ден.
Димензии: Д: 42.5 cm  x  Ш: 56 cm  x  В: 98 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 6744
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:

 • Димензии: 42,5 x 56 x 98 cm
 • Висина на седиште: 48 cm
 • Боја: 
 • - Црна
 • - Крем
 • Изработка: Ултрамодерен стол изработен од висококвалитетна еко-кожа и хромиана основа и рамка.
 • Доплата од 600 ден. за достава на нарачки до 8.000 ден.

 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2020. UKION SHOPS