Комода КАНДО златен јасен
 • Комода КАНДО златен јасен

Комода КАНДО златен јасен

18.900 ден.
Димензии: Д: 225 cm  x  Ш: 50 cm  x  В: 200 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12822
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* МОНТАЖА во фабрика:
 • Димензии: 225 х 50 х 200 cm
 • ТВ елемент:  160 х 50 х 41 cm
 • Низок елемент:  65 х 42 х 109 cm
 • Висок елемент:  65 х 35 х 106 cm
 • 2 x Полици:  110 х 22 х 25 cm
 • Боја: 
  -  Каноне со златен јасен (како на сликата)
 • Изработка: Комода изработена од висококвалитетна иверка со дебелина 18мм (костур) и медијапан фолија (лице). Со стаклени полици и ЛЕД осветлување.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
 • Монтажна шема

КОМОДА КАНДО

 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Комода КАНДО златен јасен Димензии: 225 х 50 х 200 cm ТВ елемент:  160 х 50 х 41 cm Низок елемент:  65 х 42 х 109 cm Висок елемент:  65 х 35 х 106 cm 2 x Полици:  110 х 22 х 25 cm Боја:  -  Каноне со златен јасен (како на сликата) Изработка: Комода изработена од висококвалитетна иверка со дебелина 18мм (костур) и медијапан фолија (лице). Со стаклени полици и ЛЕД осветлување. *Монтажата не е вклучена во.. Category: Product #: 12822 Regular price: 18.900 ден. 18.900 Available from: Мебел - Ви