Кауч ВЕНЕЦИЈА
 • Кауч ВЕНЕЦИЈА
 • Кауч ВЕНЕЦИЈА

Кауч ВЕНЕЦИЈА

17.900 ден.
Димензии: Д: 240 cm  x  Ш: 100 cm  x  В: 85 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 8355
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • Димензии: L 240 x W 100 х H 85 cm
 • Височина на седиште: 45 cm
 • Длабочина на седиште: 57 cm
 • Димензии за спиење: 110 х 190 cm
 • Боja: Ограничен избор на бои
 • Изработка: Кауч изработен во штоф со клик-клак механизам и дополнителен простор за постелина. Језгро на седиште и наслон.
 • *Цената се однесува ограничен избор дезени.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: кревет, bed,

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Кауч ВЕНЕЦИЈА Димензии: L 240 x W 100 х H 85 cm Височина на седиште: 45 cm Длабочина на седиште: 57 cm Димензии за спиење: 110 х 190 cm Боja: Ограничен избор на бои Изработка: Кауч изработен во штоф со клик-клак механизам и дополнителен простор за постелина. Језгро на седиште и наслон. ​*Цената се однесува ограничен избор дезени.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репр.. Category: Product #: 8355 Regular price: 17.900 ден. 17.900 Available from: Мебел - Ви