Клуб маса КЕРЕС

Клуб маса КЕРЕС

6.900 ден.
Димензии: Д: 110 cm  x  Ш: 60 cm  x  В: 42 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10032
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 110 x 60 х 42 cm
  • Боја: Брест
  • Изработка: Клуб маса изработена од МДФ со фурнир, 4 cm дебела плотна.
  • *Производот се испорачува немонтиран.
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Клуб маса КЕРЕС Димензии: 110 x 60 х 42 cm Боја: Брест Изработка: Клуб маса изработена од МДФ со фурнир, 4 cm дебела плотна. *Производот се испорачува немонтиран. ​ Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот. .. Category: Product #: 10032 Regular price: 6.900 ден. 6.900 Available from: Мебел - Ви