Детска соба КИДО
 • Детска соба КИДО

Детска соба КИДО

19.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 7999
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 
 • - лежај со табла: 98,6 х 208,2 х 80 cm
 • - димензии за душек: 90 х 200 cm
 • - ормар: 120 х 54 х 183 cm
 • - биро: 120 х 60 х 115 cm
 • - натказна: 45 х 35 х 38 cm
 • Боја: Сонома Даб со Бела Софт и принт
 • Изработка: Висококвалитетна иверка
 • *Душекот не е вклучен во цената.
 • *Монтажата не е вклучена во цената.
  *Рок на испорака: 45 работни денови.
 •  

  Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2022. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Детска соба КИДО Димензии:  - лежај со табла: 98,6 х 208,2 х 80 cm - димензии за душек: 90 х 200 cm - ормар: 120 х 54 х 183 cm - биро: 120 х 60 х 115 cm - натказна: 45 х 35 х 38 cm Боја: Сонома Даб со Бела Софт и принт Изработка: Висококвалитетна иверка *Душекот не е вклучен во цената. *Монтажата не е вклучена во цената. *Рок на испорака: 45 работни денови.   Согласно.. Category: Product #: 7999 Regular price: 19.900 ден. 19.900 Available from: Мебел - Ви