Детска соба КИКИ
 • Детска соба КИКИ

Детска соба КИКИ

18.900 ден.
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 11431
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 
 • - лежај: 94,5 х 204,5 х 81 cm
 • - димензии за душек: 90 х 200 cm
 • - плакар: 140 х 52,5 х 201 cm
 • - биро: 120 х 60 х 76 cm
 • - натказна: 40 х 39,5 х 81 cm
 • Дезен: Сонома со Бела
 • Изработка: Детска соба изработена од иверка со дебелина 16мм. Лежај со 2 фиоки и четворокрилен ормар со механизми за меко затворање. Вклучена подница.
 • *Душекот не е вклучен во цената.
 • *Рок на испорака: 45 работни денови.
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Детска соба КИКИ Димензии:  - лежај: 94,5 х 204,5 х 81 cm - димензии за душек: 90 х 200 cm - плакар: 140 х 52,5 х 201 cm - биро: 120 х 60 х 76 cm - натказна: 40 х 39,5 х 81 cm Дезен: Сонома со Бела Изработка: Детска соба изработена од иверка со дебелина 16мм. Лежај со 2 фиоки и четворокрилен ормар со механизми за меко затворање. Вклучена подница. *Душекот не е вклучен во цената. *Рок на и.. Category: Product #: 11431 Regular price: 18.900 ден. 18.900 Available from: Мебел - Ви