Клацкалка БЕН Х

Клацкалка БЕН Х

8.900 ден.
Димензии: Д: 55 cm  x  Ш: 97 cm  x  В: 99 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10082
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • Димензии: 55 х 97 х 99 cm
  Димензии на седечки дел: 49 х 46 cm
 • Висина на седечки дел: 36 cm
  Боја: 
 • - Црна
 • Изработка: Клацкалка изработена од метал и квалитетен мебел-штоф.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2022. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Клацкалка БЕН Х Димензии: 55 х 97 х 99 cm Димензии на седечки дел: 49 х 46 cm Висина на седечки дел: 36 cm Боја:  - Црна Изработка: Клацкалка изработена од метал и квалитетен мебел-штоф.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот. .. Category: Product #: 10082 Regular price: 8.900 ден. 8.900 Available from: Мебел - Ви