Клацкалка ЈОКА
 • Клацкалка ЈОКА
 • Клацкалка ЈОКА
 • Клацкалка ЈОКА
 • Клацкалка ЈОКА
 • Клацкалка ЈОКА
 • Клацкалка ЈОКА
 • Клацкалка ЈОКА
 • Клацкалка ЈОКА
 • Клацкалка ЈОКА
 • Клацкалка ЈОКА
 • Клацкалка ЈОКА

Клацкалка ЈОКА

9.900 ден.
Димензии: Д: 67 cm  x  Ш: 90 cm  x  В: 89 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12647
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:

 • Димензии: 67 х 90 х 89 cm
 • - висина на седечки дел: 45 cm
 • - длабочина на седечки дел: 60 cm
 • - ширина на седечки дел: 55 cm
 • Боја: 
 • - Бордо
 • - Зелена
 • - Сива
 • - Црна
 • - Жолта
 • Изработка: Изработена од квалитетен штоф раконаслони. Иделана за максимална релаксација.
 • Издржливост: до 120kg
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2022. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Клацкалка ЈОКА Димензии: 67 х 90 х 89 cm - висина на седечки дел: 45 cm - длабочина на седечки дел: 60 cm - ширина на седечки дел: 55 cm Боја:  - Бордо - Зелена - Сива - Црна - Жолта Изработка: Изработена од квалитетен штоф раконаслони. Иделана за максимална релаксација. Издржливост: до 120kg   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот .. Category: Product #: 12647 Regular price: 9.900 ден. 9.900 Available from: Мебел - Ви