Клацкалка МАКС
 • Клацкалка МАКС

Клацкалка МАКС

12.300 ден.
Димензии: Д: 52 cm  x  Ш: 90 cm  x  В: 95 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12718
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:


 • Димензии: 52 х 90 х 95 cm
  Боја: 
 • - Орев
 • - Венге
 • Изработка: Модерна клацкалка изработена од дрвена конструкција (корпус). Седиште и наслон од штоф.
 • Издржливост: до 120kg
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2022. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Клацкалка МАКС Димензии: 52 х 90 х 95 cm Боја:  - Орев - Венге Изработка: Модерна клацкалка изработена од дрвена конструкција (корпус). Седиште и наслон од штоф. Издржливост: до 120kg   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот. .. Category: Product #: 12718 Regular price: 12.300 ден. 12.300 Available from: Мебел - Ви