Клацкалка ТУЛА
  • Клацкалка ТУЛА

Клацкалка ТУЛА

14.900 ден.
Димензии: Д: 60 cm  x  Ш: 115 cm  x  В: 90 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12666
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 60 х 115 х 90 cm
  • - издржливост до 136 kg
  • Боја: Kако на фотографијата 
  • Изработка: Елегантна клацкалка тапацирана во мек зелен штоф и црни метални ногари.
  •  
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2022. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Клацкалка ТУЛА Димензии: 60 х 115 х 90 cm - издржливост до 136 kg Боја: Kако на фотографијата  Изработка: Елегантна клацкалка тапацирана во мек зелен штоф и црни метални ногари.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот. .. Category: Product #: 12666 Regular price: 14.900 ден. 14.900 Available from: Мебел - Ви