Клуб маси СЕТ БОН
 • Клуб маси СЕТ БОН

Клуб маси СЕТ БОН

9.900 ден.
Димензии: Д: 90 cm  x  Ш: 90 cm  x  В: 46 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12794
Достапност: Out of Stock
Количина:
 • Димензии: 
 • голема: 90 x 90 х 46 cm
 • мали: 41,5 x 41,5 х 41 cm
 • Боја: Орев
  Изработка: Сет клуб маси изработени во метална конструкција во Црна боја и плотни во Орев боја.
  *Производот се испорачува немонтиран.
 •  
Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2022. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Клуб маси СЕТ БОН Димензии:  голема: 90 x 90 х 46 cm мали: 41,5 x 41,5 х 41 cm Боја: Орев Изработка: Сет клуб маси изработени во метална конструкција во Црна боја и плотни во Орев боја. *Производот се испорачува немонтиран.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и ост.. Category: Product #: 12794 Regular price: 9.900 ден. 9.900 Available from: Мебел - Ви