Клуб маса 4030

Клуб маса 4030

16.900 ден.
Димензии: Д: 117 cm  x  Ш: 70 cm  x  В: 37.5 cm
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 10649
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 117 x 69,5 х 41,5 cm
  • Боја: Орев
  • Изработка: Клуб маса изработена од висококвалитетен фурниран медијапан, кој се изработува со специјална постапка на лупење на дрвото и виткање во специјални преси кои му даваат софистициран и природен изглед на дрвото и контурите. Две фиоки со меко затворање и дрвени ногари.
    *Производот се испорачува во кутија. Само ногарите не е монтирани.
  •  
  •  
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Mondivi Клуб маса 4030 Димензии: 117 x 69,5 х 41,5 cm Боја: Орев Изработка: Клуб маса изработена од висококвалитетен фурниран медијапан, кој се изработува со специјална постапка на лупење на дрвото и виткање во специјални преси кои му даваат софистициран и природен изглед на дрвото и контурите. Две фиоки со меко затворање и дрвени ногари. *Производот се испорачува во кутија. Само ногарите не е монтир.. Category: Product #: 10649 Regular price: 16.900 ден. 16.900 Available from: Мебел - Ви