Клуб маса АТЕНШАН
 • Клуб маса АТЕНШАН
 • Клуб маса АТЕНШАН
 • Клуб маса АТЕНШАН

Клуб маса АТЕНШАН

9.900 ден.
Димензии: Д: 110 cm  x  Ш: 60 cm  x 
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 13141
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 110 x 60 х 45 cm
 • Боја: Бела висок сјај и сив даб
  Изработка: Едноставна клуб маса изработена од медијапан.
  *Производот се испорачува монтиран.
 •  
Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: club table, table,

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Клуб маса АТЕНШАН Димензии: 110 x 60 х 45 cm Боја: Бела висок сјај и сив даб Изработка: Едноставна клуб маса изработена од медијапан. *Производот се испорачува монтиран.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот. .. Category: Product #: 13141 Regular price: 9.900 ден. 9.900 Available from: Мебел - Ви