Клуб маса ХУД
 • Клуб маса ХУД
 • Клуб маса ХУД
 • Клуб маса ХУД

Клуб маса ХУД

9.900 ден.
Димензии: Д: 110 cm  x  Ш: 60 cm  x  В: 40 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10880
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 110 x 60 х 40 cm
 • Боја: Даб
 • Изработка:Клуб маса изработена од иверка со црни метални ногари. Фиока на едната страна од масата.
  *Производот се испорачува монтиран.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2022. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Клуб маса ХУД Димензии: 110 x 60 х 40 cm Боја: Даб Изработка:Клуб маса изработена од иверка со црни метални ногари. Фиока на едната страна од масата. *Производот се испорачува монтиран.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на и.. Category: Product #: 10880 Regular price: 9.900 ден. 9.900 Available from: Мебел - Ви