Клуб маса ИРМА

Клуб маса ИРМА

6.900 ден.8.900 ден.
Димензии: Д: 120 cm  x  Ш: 70 cm  x  В: 44 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10210
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 120 x 70 х 44 cm
  • Боја: Сонома
    Изработка: Клуб маса изработена од медијапан со нерѓосувачка основа.
  • *Производот се испорачува немонтиран.
     
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: клуб, маса,

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Клуб маса ИРМА Димензии: 120 x 70 х 44 cm Боја: Сонома Изработка: Клуб маса изработена од медијапан со нерѓосувачка основа. *Производот се испорачува немонтиран.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот. .. Category: Product #: 10210 Regular price: 6.900 ден. 6.900 Available from: Мебел - Ви