Клуб маса НЕПАЛ
 • Клуб маса НЕПАЛ
 • Клуб маса НЕПАЛ

Клуб маса НЕПАЛ

9.900 ден.
Димензии: Д: 120 cm  x  Ш: 60 cm  x  В: 45 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 13166
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 120 x 60 х 45 cm
 • Боја: Брамберг смрека (како на сликата)
 • Изработка: Клуб маса изработена од МДФ
  *Монтажата не е вклучена во цената.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: table, show room, living room,

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01

Мебел-Ви Клуб маса НЕПАЛ Димензии: 120 x 60 х 45 cm Боја: Брамберг смрека (како на сликата) Изработка: Клуб маса изработена од МДФ *Монтажата не е вклучена во цената.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот. .. Category: Product #: 13166 Regular price: 9.900 ден. 9.900 Available from: Мебел - Ви