Клуб маси

Клуб маси

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-38%
Клуб маса БУЛЕМ Клуб маса БУЛЕМ
Д: 105 x Ш: 68 x В: 40 cm
Димензии: 105 x 68 х 40 cm Боја:  - Oрев - Бела Изработка: Клуб маса ..
13.600 ден.21.900 ден.
без ДДВ: 11.525 ден.
-46%
Клуб маса АНГЕЛ
Д: 105 x Ш: 68 x В: 40 cm
Димензии: 105 x 68 х 40 cm Боја:  - Oрев Изработка: Клуб маса со пло..
9.900 ден.18.300 ден.
без ДДВ: 8.390 ден.
-47%
Клуб маса ПЕРА Клуб маса ПЕРА
Д: 105 x Ш: 68 x В: 40 cm
Димензии: 105 x 68 х 40 cm Боја:  - Oрев Изработка: Клуб маса со плотна..
8.900 ден.16.900 ден.
без ДДВ: 7.542 ден.
Клуб маса КАРОЛИНА Клуб маса КАРОЛИНА
Д: 120 x Ш: 60 x В: 41 cm
Димензии: 120 x 60 х 41 cm Боја: Даб Изработка: Клуб маса изработена од ме..
12.900 ден.
без ДДВ: 10.932 ден.
Клуб маса ЛУАНА Клуб маса ЛУАНА
Д: 86 x Ш: 86 x В: 40 cm
Димензии: Ф-86 x 40 cm Боја: Даб Изработка: Клуб маса израбо..
8.900 ден.
без ДДВ: 7.542 ден.
Клуб маса РОЛ
Д: 80 x Ш: 80 x В: 35 cm
Димензии:  1: 60 x 60 x 31,5 cm 2: 80 x 80 x 35 cm Боја:&n..
16.900 ден.
без ДДВ: 14.322 ден.
Клуб маса РОМА онлајн Клуб маса РОМА онлајн
Д: 69 x Ш: 119 x В: 48 cm
Димензии: 69 x 119 х 48 cm Боја: - Антрацит со Светло Сива - Све..
24.900 ден.
без ДДВ: 21.102 ден.
Клуб маса БАОБАБ Клуб маса БАОБАБ
Д: 105 x Ш: 105 x В: 32 cm
Димензии: 105 x 105 х 32 cm Боја: Орев Тежина: 34кг Израб..
24.900 ден.
без ДДВ: 21.102 ден.
Клуб маса БИЕН мала Клуб маса БИЕН мала
Д: 49 x Ш: 49 x В: 60 cm
Димензии: 49 x 49 х 60 cm Боја: Орев Изработка: Клуб маса изработена од ..
10.300 ден.
без ДДВ: 8.729 ден.
Клуб маса БИЕН голема Клуб маса БИЕН голема
Д: 114 x Ш: 114 x В: 43 cm
Димензии: 114 x 114 х 43 cm Боја: Орев Тежина: 14кг Изр..
25.600 ден.
без ДДВ: 21.695 ден.
Клуб маси СЕТ ХАЈАЛ Клуб маси СЕТ ХАЈАЛ
Д: 80 x Ш: 65 x В: 55 cm
Димензии:  Голема: 70 x 58 х 52 cm Средна: 68 x 58 х 5..
19.900 ден.
без ДДВ: 16.864 ден.
Клуб маси СЕТ РИО
Д: 42 x Ш: 42 x В: 57 cm
Димензии:  1: 42 x 42 х 57 cm 2: 42 x 42 х 52 cm ..
10.600 ден.
без ДДВ: 8.983 ден.
Клуб маси СЕТ ОЛЕА Клуб маси СЕТ ОЛЕА
Д: 80 x Ш: 65 x В: 55 cm
Димензии:  Голема: 80 x 65 х 55 cm Средна: 75 x 61 х 51 cm ..
16.900 ден.
без ДДВ: 14.322 ден.
Клуб маси СЕТ ЛОФТ Клуб маси СЕТ ЛОФТ
Д: 44 x Ш: 59 x В: 60 cm
Димензии:  Голема: 44 x 59 х 60 cm Средна: 55 x 50 х 4..
17.600 ден.
без ДДВ: 14.915 ден.
Клуб маси СЕТ АПЛ
Д: 81 x Ш: 81 x В: 45 cm
Димензии:  Голема: 81 x 81 х 45 cm Мала: 61 x 61 х 50 cm Б..
26.900 ден.
без ДДВ: 22.797 ден.
Клуб маса ФАНКИ Клуб маса ФАНКИ
Д: 49 x Ш: 33 x В: 64 cm
Димензии: 49 x 33 х 64 cm Боја:  - Темно кафена - Светло каф..
11.900 ден.
без ДДВ: 10.085 ден.
Клуб маса ТОЛСТОЈ Клуб маса ТОЛСТОЈ
Д: 110 x Ш: 78 x В: 39 cm
Димензии: 110 x 78 х 39 cm Боја: Како на сликата Тежина: 20кг ..
19.900 ден.
без ДДВ: 16.864 ден.
Клуб маса ТАЧ мала Клуб маса ТАЧ мала
Д: 52 x Ш: 52 x В: 47 cm
Димензии: 52 x 52 х 47 cm Боја: Како на сликата Тежина: 6кг Из..
8.900 ден.
без ДДВ: 7.542 ден.
Клуб маса ТАЧ голема Клуб маса ТАЧ голема
Д: 90 x Ш: 90 x В: 37 cm
Димензии: 90 x 90 х 37 cm Боја: Како на сликата Тежина: 15кг И..
14.900 ден.
без ДДВ: 12.627 ден.
Клуб маса ЗЕНИТ
Д: 90 x Ш: 90 x В: 38 cm
Димензии:  Голема: 90 x 90 х 38 cm Мала: 75 x 75 х 32 ..
24.900 ден.
без ДДВ: 21.102 ден.

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS

Мебел-Ви Дооел | ул. Марксова 23, 2310 Виница
Тел : +389 (0)33 362 511 | e-mail : info@mebel-vi.com
ЕМБС: 5168511 | ЕДБ : МК4005997101495 | ДЕЈНОСТ: 31.01