Клуб маса 4051

Клуб маса 4051

21.900 ден.
Димензии: Д: 115 cm  x  Ш: 73 cm  x  В: 42 cm
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 11477
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 115 x 73 x 42 cm
 • Боја: Црна со Сребрена
 • Изработка: Клуб маса изработена од специјален медијапан изработен со специјална постапка со што се добива уникатна структура на медијапан.
  Површина изработена од висококвалитетна фолија која е отпорна на вода, влага и удар.
  Две фиоки со меко затворање и сребрени ногари.
 •  
  *Производот се испорачува монтиран во кутија. Само ногарите не се монтирани.
   
 •  
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.
   

 •  
 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: club, table,

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Mondivi Клуб маса 4051 Димензии: 115 x 73 x 42 cm Боја: Црна со Сребрена Изработка: Клуб маса изработена од специјален медијапан изработен со специјална постапка со што се добива уникатна структура на медијапан. Површина изработена од висококвалитетна фолија која е отпорна на вода, влага и удар. Две фиоки со меко затворање и сребрени ногари.   *Производот се испорачува монтиран во кути.. Category: Product #: 11477 Regular price: 21.900 ден. 21.900 Available from: Мебел - Ви