Клуб маса АДАРА

Клуб маса АДАРА

14.900 ден.
Димензии: Д: 120 cm  x  Ш: 60 cm  x  В: 39 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 10999
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 120 x 60 х 39 cm
  • Боја: Бела со Црна
  • Изработка: Клуб маса изработена од МДФ бела висок сјај и плотна од црно калено стакло со дебелина 8мм. Масата има две фиоки со Push механизми на отворање.
    *Монтажата не е вклучена во цената.
  •  
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: klub, table, living, room

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Клуб маса АДАРА Димензии: 120 x 60 х 39 cm Боја: Бела со Црна Изработка: Клуб маса изработена од МДФ бела висок сјај и плотна од црно калено стакло со дебелина 8мм. Масата има две фиоки со Push механизми на отворање. *Монтажата не е вклучена во цената.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачк.. Category: Product #: 10999 Regular price: 14.900 ден. 14.900 Available from: Мебел - Ви