Клуб маса БАВАРИА

Клуб маса БАВАРИА

9.300 ден.
Димензии: Д: 120 cm  x  Ш: 60 cm  x  В: 45 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12729
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 120 x 60 х 45 cm
  • Боја: Даб, црни ногари
  • Изработка: Клуб маса исработена во МДФ даб боја, со црни ногари.
  • *Производот се испорачува немонтиран.
     
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Клуб маса БАВАРИА Димензии: 120 x 60 х 45 cm Боја: Даб, црни ногари Изработка: Клуб маса исработена во МДФ даб боја, со црни ногари. *Производот се испорачува немонтиран.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот. .. Category: Product #: 12729 Regular price: 9.300 ден. 9.300 Available from: Мебел - Ви