Клуб маса КАРЕА
  • Клуб маса КАРЕА
  • Клуб маса КАРЕА

Клуб маса КАРЕА

7.440 ден.9.300 ден.
Димензии: Д: 110 cm  x  Ш: 65 cm  x  В: 35.5 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12276
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 110 x 65 х 35,5 cm
  • Боја: Каманова слива со Црна
  • Изработка: Клуб маса изработена од висококвалитетна иверка со дебелина 16mm, внатрешно организирана со дополнителни 2 прегради со црна боја, црни ногари.
    *Производот се испорачува немонтиран.
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Клуб маса КАРЕА Димензии: 110 x 65 х 35,5 cm Боја: Каманова слива со Црна Изработка: Клуб маса изработена од висококвалитетна иверка со дебелина 16mm, внатрешно организирана со дополнителни 2 прегради со црна боја, црни ногари. *Производот се испорачува немонтиран. ​ Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задр.. Category: Product #: 12276 Regular price: 7.440 ден. 7.440 Available from: Мебел - Ви