Клуб маса КАТИ

Клуб маса КАТИ

15.900 ден.17.900 ден.
Димензии: Д: 120 cm  x  Ш: 60 cm  x  В: 48 cm
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 11116
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 120 x 60 х 48 cm
  • Боја: Бела, како на фотографијата
    Изработка: Клуб маса со две фиоки, изработена од медијапан висок сјај и стакло со мермерен дезен.
    *Производот се испорачува монтиран.
  •  
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.​

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Mondivi Клуб маса КАТИ Димензии: 120 x 60 х 48 cm Боја: Бела, како на фотографијата Изработка: Клуб маса со две фиоки, изработена од медијапан висок сјај и стакло со мермерен дезен. *Производот се испорачува монтиран.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи ко.. Category: Product #: 11116 Regular price: 15.900 ден. 15.900 Available from: Мебел - Ви