Клуб маса БРЕЈК
  • Клуб маса БРЕЈК

Клуб маса БРЕЈК

4.600 ден.
Димензии: Д: 100 cm  x  Ш: 60 cm  x  В: 42 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12120
Достапност: На залиха
Количина:
Димензии: 100 x 60 х 42 cm
  • Дезен: Old Time
  • Изработка: Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм.
  • *Производот се испорачува немонтиран.
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.
 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Клуб маса БРЕЈК Димензии: 100 x 60 х 42 cm Дезен: Old Time Изработка: Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм. *Производот се испорачува немонтиран. ​ Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.   .. Category: Product #: 12120 Regular price: 4.600 ден. 4.600 Available from: Мебел - Ви