Клуб маса ЧАРЛИ
  • Клуб маса ЧАРЛИ

Клуб маса ЧАРЛИ

3.900 ден.
Димензии: Д: 120 cm  x  Ш: 60 cm  x  В: 41 cm
Производител: Status
Шифра на производ: 9650
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 120 x 60 х 41 cm
  • Боја: Темна Сонома
  • Изработка: Клуб маса изработена од иверка.
  • *Производот се испорачува немонтиран.
  •  
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Status Клуб маса ЧАРЛИ Димензии: 120 x 60 х 41 cm Боја: Темна Сонома Изработка: Клуб маса изработена од иверка. *Производот се испорачува немонтиран.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот. .. Category: Product #: 9650 Regular price: 3.900 ден. 3.900 Available from: Мебел - Ви