Клуб маса КОРДОБА
 • Клуб маса КОРДОБА

Клуб маса КОРДОБА

11.900 ден.
Димензии: Д: 110 cm  x  Ш: 70 cm  x  В: 44 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12048
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 110 x 70 х 44 cm
 • Боја: Артисан со Гранада
  Изработка: Клуб маса изработена во Артисан со Гранада иверка. 2 фиоки и црни метални ногари.
  *Производот се испорачува немонтиран.
 •  
 • МОНТАЖНА ШЕМА
  КЛУБ МАСА КОРДОБА

   
 •  
Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Клуб маса КОРДОБА Димензии: 110 x 70 х 44 cm Боја: Артисан со Гранада Изработка: Клуб маса изработена во Артисан со Гранада иверка. 2 фиоки и црни метални ногари. *Производот се испорачува немонтиран.   МОНТАЖНА ШЕМА КЛУБ МАСА КОРДОБА     Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на пр.. Category: Product #: 12048 Regular price: 11.900 ден. 11.900 Available from: Мебел - Ви