Клуб маса АНДРЕЈ
 • Клуб маса АНДРЕЈ

Клуб маса АНДРЕЈ

7.900 ден.
Димензии: Д: 110 cm  x  Ш: 70 cm  x  В: 43 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12329
Достапност: На залиха
Количина:
 • Димензии: 110 x 70 х 43 cm
 • Боја: Масима Дарк со Гранада
  Изработка: Клуб маса изработена од иверка со дебелина 18mm. 2 вратички со амортизер.
  *Монтажата не е вклучена во цената.
  •  
  •  

  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Клуб маса АНДРЕЈ Димензии: 110 x 70 х 43 cm Боја: Масима Дарк со Гранада Изработка: Клуб маса изработена од иверка со дебелина 18mm. 2 вратички со амортизер. *Монтажата не е вклучена во цената.     Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи .. Category: Product #: 12329 Regular price: 7.900 ден. 7.900 Available from: Мебел - Ви