Клуб маса АРЕС
 • Клуб маса АРЕС

Клуб маса АРЕС

17.900 ден.
Димензии: Д: 51 cm  x  Ш: 56 cm  x  В: 48 cm
Производител: Mondivi
Шифра на производ: 12749
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* БОЈА:


 • Димензии: 51 x 56 х 48 cm
 • Голема маса: Ф-80 х 48 cm
 • Мала маса: Ф-69 х 42 cm
 • Боја:
 • -Орев
 • -Бела
 • Изработка: Елегантна и модерна клуб маса изработена од МДФ, со две плотни и со златни ногари.
  *Производот се испорачува во кутија. Само ногарите не е монтирани.
 • Бесплатна испорака.
 •  
 • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

 • 033/362-511
 • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Mondivi Клуб маса АРЕС Димензии: 51 x 56 х 48 cm Голема маса: Ф-80 х 48 cm Мала маса: Ф-69 х 42 cm Боја: -Орев -Бела Изработка: Елегантна и модерна клуб маса изработена од МДФ, со две плотни и со златни ногари. *Производот се испорачува во кутија. Само ногарите не е монтирани. Бесплатна испорака.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репр.. Category: Product #: 12749 Regular price: 17.900 ден. 17.900 Available from: Мебел - Ви