Клуб маса АВЕНАЛ

Клуб маса АВЕНАЛ

11.900 ден.
Димензии: Д: 120 cm  x  Ш: 64 cm  x  В: 40 cm
Производител: Мебел-Ви
Шифра на производ: 12809
Достапност: На залиха
Количина:
  • Димензии: 120 x 64 х 40 cm
  • Боја: Бела со црна
  • Изработка: Клуб маса во бела боја со висок сјај и црно стакло (плотна). Масата е изработена од медијапан. Има три практични полици за складирање на Вашите предмети.
  • Бесплатна испорака.
  •  
  • Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на рачки,оков и останати дополнителни елементи кои не влијаат на изгледот на производот.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Мебел-Ви Дооел Виница како компанија која произведува и продава мебел од 1997 година, веќе се позиционира на лидерското место на пазарот во Македонија како еден од најголемите производители на мебел. Повеќе..

Контакт

  • 033/362-511
  • info@mebel-vi.com

Facebook

Мебел - Ви © 2021. UKION SHOPS
Мебел-Ви Клуб маса АВЕНАЛ Димензии: 120 x 64 х 40 cm Боја: Бела со црна Изработка: Клуб маса во бела боја со висок сјај и црно стакло (плотна). Масата е изработена од медијапан. Има три практични полици за складирање на Вашите предмети. Бесплатна испорака.   Согласно потребите, брзината на испорака, достапноста на репроматеријалите Производителот го задржува правото на промена на .. Category: Product #: 12809 Regular price: 11.900 ден. 11.900 Available from: Мебел - Ви